Blisko
Aplikacja mobilna Betwinner

100% bonus za rejestrację

ZAKŁADAJ TERAZ

Szybkość płatności  5.0

Bonusy i oferty  5.0

Bezpieczeństwo  5.0

Oprogramowanie i gry  5.0

Ocena ogólna  5.0

Jak ściągnąć Betwinner na swoje urządzenie mobilne

Betwinner jest wiodącym bukmacherem, który działa z powodzeniem od 2007 roku i rozszerzył swoją działalność w zakresie zakładów mobilnych. Dlatego oprócz korzystnych kwotowań i wygodnej strony internetowej na komputery stacjonarne, oferuje swoim graczom pobranie aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android/iOS. W tym artykule dowiesz się, jak poprawnie przeprowadzić instalację aplikacji i jakie korzyści uzyskasz po jej zakończeniu.

Funkcjonalność aplikacji Betwinner - główne cechy

Najlepsi programiści BC pracowali nad stworzeniem aplikacji, więc otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który ma wiele zalet.

Samodzielność. Praca aplikacji nie może być zablokowana. Ponadto, działa stabilnie, nawet jeśli masz problemy z dostępem do głównej strony internetowej. Możesz pobrać Betwinner nawet jeśli Twój Internet jest wolny lub ograniczony. Program oszczędza Twój ruch i pozwala na bezproblemowe obstawianie zakładów.

Bogata funkcjonalność. Warto zainstalować aplikację, aby mieć dostęp do wszystkich zakładów na żywo i online na ponad 30 dyscyplin sportowych, oglądać transmisje meczów na żywo, brać udział w promocjach i odbierać bonusy BK. Wszystkie metody wpłat i wypłat są dostępne.

Szybkie działanie. Program nie zawiera reklam ani dodatkowych bloków informacyjnych, dzięki czemu strony ładują się błyskawicznie. A kursy są aktualizowane szybciej niż na stronie internetowej, co jest szczególnie ważne w przypadku zakładów na żywo.

Czy łatwo jest pobrać i zainstalować Betwinner?

Nie ma jeszcze żadnych pobrań aplikacji w App Store i Play Market. Możesz jednak szybko pobrać aplikację na wszystkie platformy za darmo ze strony internetowej sklepu bukmacherskiego. Istnieją niuanse dla każdego systemu operacyjnego, które omówimy.

Pełny algorytm pobierania Betwinner Android można zawrzeć w kilku krokach:

  • Otwórz sekcję "Bezpieczeństwo" w ustawieniach swojego urządzenia i zgódź się na pobieranie plików ze źródeł innych firm.
  • Wejdź na stronę główną witryny BK, w pobliżu głównego logo znajdź ikonę z telefonem i kliknij na nią.
  • Z listy plików wybierz ten, który jest potrzebny i kliknij niego. Pobieranie i instalacja nastąpi automatycznie i potrwa kilka sekund.
  • Po zakończeniu procesu możesz przywrócić wszystkie ustawienia do ich pierwotnej pozycji i rozpocząć korzystanie z programu.

Na iOS

Aby pobrać Betwinner na iPhone'a lub inne urządzenie z systemem iOS, musisz przejść przez kilka kroków:

  • Otwórz stronę pulpitu i kliknij na ikonę telefonu, która znajduje się w nagłówku strony.
  • Dojdziesz do sekcji aplikacji mobilnych, gdzie z listy musisz wybrać plik dla swojego systemu operacyjnego i kliknąć niego.
  • Wyświetli się kod QR: musisz go zeskanować za pomocą urządzenia, z którego chcesz pobrać aplikację na iOS.
  • Po tym, otworzy się okno z przyciskiem "Zainstaluj". Naciśnij go i poczekaj, aż pobieranie dobiegnie końca.
  • Aby Betwinner iOS działał poprawnie, konieczne jest wprowadzenie ustawień: przejdź do ustawień urządzenia, otwórz blok "Główne" i przejdź do sekcji "Zarządzanie urządzeniami".
  • Znajdź przycisk "Programy dla przedsiębiorstw", kliknij niego i w otwartym oknie zaznacz linię "Kontrast". Zakończ ustawienia klikając przycisk "Zaufaj".

Betwinner Warszawa

depozyt minimalny

4,53 PLN

minimalna kwota wypłaty

13,59 PLN